PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124045}

Lęk

Creep
5,4 15 961
ocen
5,4 10 1 15961
4,2 5
ocen krytyków
Lęk
powrót do forum filmu Lęk

Horror ?

ocenił(a) film na 6

Wcale nie straszny.

ocenił(a) film na 3
pancakee

Komentarz? Brak treści.

ocenił(a) film na 7
pancakee

Jak się ogląda go o dwunastej w południe to nie straszy....

ocenił(a) film na 6
Maartenmetz

hehehe dobra odpowiedź

ocenił(a) film na 2
pancakee

Nie straszny bo strasznie naiwny :) Żeby horror przerażał to choć trochę musi trzymać się kupy.

Algiz

Dokładnie,głupkowaty,naiwny,tandetny.To była olimpiada a nie horror.Więcej biegania tam niż strasznych scen.Przy tym filmie to 13 Dzielnica jest horrorem,bo tam też biegają.

ocenił(a) film na 6
pancakee

Naiwny to fakt :) Postać, która miała budzić tytułowy lęk wcale nie była straszna. Może lekko obrzydliwa, ale absolutnie nie przerażała. I nieważne czy ogląda się ten film o 12 w południe czy o 12 w nocy...o każdej porze jest to lipa totalna, która według mnie, na miano horroru nie zasługuje. Prawdziwy horror powinien przerażać nawet jeśli ogląda się go 12 w południe. Takie są bynajmniej moje wymagania od filmu, który określa się mianem horroru. Wszystko w tym temacie ;)

ocenił(a) film na 8
pancakee

Ciekaw jestem jaki "horror" potrafi cię przerazić. Bankowo takiego nie ma :)

pancakee

Zgadzam się, że nie jest straszny, po za tym bardzo irytują mnie sceny, typu potwór atakuje człowieka, a laska stoi i krzyczy, zamiast mu czymś przyp***dolić... -.-
@Pancakee, zapoznaj się z wyjaśnieniem słowa "bynajmniej" w słowniku. :)

Kroolik18

Heh, Kroolik18, właśnie zamierzałam skonstruować podobny komentarz, ale mnie uprzedziłeś. Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią w 100 procentach. Włąznie z uwagą dotyczącą użycia słowa "bynajmniej" :) Nic nie mogę na to poradzić, ż tak oczywiste błędy zawsze rzucają mi się w oczy (pomimo tego, że sama też z pewnością jakieś popełniam. Na domiar wszystkiego telefon wypadł mi z ręki i klawiatura na stłuczonym ekranie, jako że dotykowy, płata mi nieziemskie figle). Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
pancakee

Zgadzam się jak na horror to straszna lipa bo nie ma czego się bać jednak świetnie mnie ubawił ten film nie które dialogi i scenki mnie rozkładały na części jak gdy czarny muska nogę tej białej i pyta się -Żyjesz? :D.Powiem tak początek był niezły dopiero potem zaczął mnie ten film wnerwiać tymi piskami tego Pana mutanta i głupimi momentami jak stanie przy oknie czy zastanawianie się czy go zabić czy nie ale końcówka czyli nawiązanie do początku było niezłe.Moja ocena to 5,5/10 taką bym dał ale że się nie da to daje 5/10 za to że jeśli chodzi o gatunek to nie spełnił swoich wymagań ale i tak polecam ten film bo wystarczy dopisać komedia i będą wyższe wtedy oceny.Pozdro.

ocenił(a) film na 8
DemiaN

Jak na horror, to ma czym lekko przerazić. Rewelacja jak na 2004 rok.

DemiaN

Początek o gównie najlepszy!!!

ocenił(a) film na 5
g_lox

No ten początek był dobry :D.

ocenił(a) film na 7
pancakee

Fajny klimat metra,szczury ale film mało straszny...

ocenił(a) film na 10
simon3333

podaj horror który o 12 w południe przyprawi mnie o gęsią skórkę chetnie zobaczę ;) a co do horrorów tego typu kręconych w metrze za dużo nie ma a ten jak na 2004 rok jest zrobiony na prawdę porządnie, fakt są niedociągnięcia ale jest o wiele więcej horrorów które się całości nie trzymają...

ocenił(a) film na 7
karlux

Mnie ogólnie nie straszą jakieś brzydkie czy zmutowane stwory lub morderca który po kolei wszystkich wybija.Bardziej mam dreszcze przy opętaniach,klątwach czy egzorcyzmach,okraszonych klimatyczną muzyką i dźwiękami...Nie oglądam również tych filmów w dzień,bo to strata klimatu.Najlepiej wieczorem z dobrym nagłośnieniem,ewentualnie na słuchawkach...
Pozdro :)

simon3333

Na słuchawkach najlepiej ;p

ocenił(a) film na 8
pancakee

ale sie znasz malenka:D

ocenił(a) film na 8
pancakee

jak się ogl film z co chwile zamykanymi oczami to straszny może nie być ale jak bys go spodkala tam to bys się posikala ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones